Středisko kulturních služeb Svitavy

Program pro veřejnost, červen 2011

Pokladna kina je otevřena úterý - sobota od 18:30 do 20:30 hodin a dále dle promítacích časů, rezervace je možno zajistit na telefonu: 739 040 678, nebo na e-mailu: pokladna@kultura-svitavy.cz.
Možnost internetového předprodeje pro kino Vesmír naleznete zde.
Rodinné pasy platí pouze na filmy označené: Rodinné pasy
Kino Vesmír hraje i pouze pro jediného diváka.

Kino Vesmír

3. Pá 21:00 hodin, Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna

Letní kino ve Svitavách 2011 Zahrada Městského muzea a galerie ve Svitavách Vchod z ulice Purkyňova V případě nepříznivého počasí se bude promítat v kině Vesmír Občerstvení zajištěno Začátky promítání jsou orientační. Promítá se až za úplného setmění! Znovu se vrací zábava, dobrodružná atmosféra a humor – to vše bylo důvodem obrovského úspěchu celé série. Johnny Depp se vrací ve své ikonické roli kapitána Jacka Sparrowa ve filmu nabitém akcí a dobrodružstvím. Do cesty se mu připlete tajemná Angelica – Penelope Cruz!

USA 2011

Režie: Rob Marshall

Hrají: Johnny Depp

Vstupné: 85,-Kč, dabováno, 137 min.

4. So, 19:30 hodin, Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna

Znovu se vrací zábava, dobrodružná atmosféra a humor – to vše bylo důvodem obrovského úspěchu celé série. Johnny Depp se vrací ve své ikonické roli kapitána Jacka Sparrowa ve filmu nabitém akcí a dobrodružstvím. Do cesty se mu připlete tajemná Angelica – Penelope Cruz!

USA 2011

Režie: Rob Marshall

Hrají: Johnny Depp

Vstupné: 85,-Kč, dabováno, 137 min.

4. So 17:00 hodin, Autopohádky

Co mají společného princezna, víla, zlatá rybka a vynálezce! Celovečerní povídkový animovaný rodinný film je sestaven ze čtyř animovaných epizod a hrané části, která vše spojuje a vytváří rámec příběhu.

ČR 2011

Režie: Břetislav Pojar, Michal Žabka, František Váša, Libor Pixa

Vstupné: 75 Kč

5.-7. Ne, Po, Út 17:00 a 19:30 hodin, Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna

Znovu se vrací zábava, dobrodružná atmosféra a humor – to vše bylo důvodem obrovského úspěchu celé série. Johnny Depp se vrací ve své ikonické roli kapitána Jacka Sparrowa ve filmu nabitém akcí a dobrodružstvím. Do cesty se mu připlete tajemná Angelica – Penelope Cruz!

USA 2011

Režie: Rob Marshall

Hrají: Johnny Depp

Vstupné: 85,-Kč, dabováno, 137 min.

10. Pá 21:00 hodin, Jsem číslo čtyři

Letní kino ve Svitavách 2011 Zahrada Městského muzea a galerie ve Svitavách Vchod z ulice Purkyňova V případě nepříznivého počasí se bude promítat v kině Vesmír Občerstvení zajištěno Začátky promítání jsou orientační. Promítá se až za úplného setmění! Napínavý thriller o pozoruhodném mladém muži Johnovi Smithovi ( Alex Pettyfer), který je na útěku před nemilosrdnými nepřáteli, usilujícími o jeho život. Malé městečko je svědkem neočekávaných a převratných událostí, které změní Johnův život, jeho neuvěřitelný osud…

USA 2011

Režie: D. J. Caruso

Vstupné: 75 Kč, titulky, 109 min.

14. Út 19:30 hodin, Zkus mě rozesmát

Plastický chirurg, který chodí s mnohem mladší učitelkou, požádá svou věrnou asistentku, aby předstírala, že je jeho co nevidět bývalou manželkou, aby mu tak pomohla urovnat jednu neuváženou lež… Komedie V hlavních rolích: Adama Sandler a Jennifer Aniston

USA 2011

Režie: Dennis Dugan

Hrají: Adam Sandler a Jennifer Aniston

Vstupné: 75 Kč, titulky, 116 min.

17. Pá 21:00 hodin, Zdrojový kód

Letní kino ve Svitavách 2011 Zahrada Městského muzea a galerie ve Svitavách Vchod z ulice Purkyňova V případě nepříznivého počasí se bude promítat v kině Vesmír Občerstvení zajištěno Začátky promítání jsou orientační. Promítá se až za úplného setmění! Akční thriller. Jake Gyllenhaal je zapojen do vládní mise, která je založena na experimentu zvaném Zdrojový kód, který mu umožňuje na chvíli existovat v paralelní realitě – v těle muže, který připravuje bombový útok. Má na to pouze osm minut…

USA 2011

Režie: Duncan Jones

Vstupné: 75 Kč, titulky, 93 min., od 12 let

17. So 21:00 hodin, Vřískot 4

Letní kino ve Svitavách 2011 Zahrada Městského muzea a galerie ve Svitavách Vchod z ulice Purkyňova V případě nepříznivého počasí se bude promítat v kině Vesmír Občerstvení zajištěno Začátky promítání jsou orientační. Promítá se až za úplného setmění! Nové desetiletí. Nová pravidla. Sidney se vrací domů a naneštěstí její návrat přiláká zpátky do městečka i Ghostface a tím se celé městečko Woodsboro dostává do nebezpečí… Horor, mysteriózní thriller

USA 2011

Režie: Wes Craven

Vstupné: 80 Kč, titulky, 103 min., od 15 let

21. Út 21:00 hodin, Láska a jiné závislosti

Modrá je dobrá a když má podobu malého prášku, který může mužům vrátit hrdost, je to ještě lepší. Vítejte v éře bagry a v jednom neuvěřitelném partnerském vztahu, jenž s přispěním tohoto prášku vznikl… Romantická komedie

USA 2010

Režie: Edward Zwick

Vstupné: 80,-Kč, titulky, 112 min., od 15 let

24. Pá 21:00 hodin, Czech Made Man

Letní kino ve Svitavách 2011 Zahrada Městského muzea a galerie ve Svitavách Vchod z ulice Purkyňova V případě nepříznivého počasí se bude promítat v kině Vesmír Občerstvení zajištěno Začátky promítání jsou orientační. Promítá se až za úplného setmění! S poctivostí leda pojdeš. Černá komedie sleduje jednu nečítankovou kariéru. Od otloukánka z chudé rodiny alkoholika, ke králi internetových domén. Nemožné je možné, padají normy, konvence, pravidla. V hlavní roli Jan Budař.

ČR 2011

Režie: Tomáš Řehořek

Hrají: Jan Budař

Vstupné: 80,-Kč, 85 min.

25. So 21:00 hodin, Thor

Letní kino ve Svitavách 2011 Zahrada Městského muzea a galerie ve Svitavách Vchod z ulice Purkyňova V případě nepříznivého počasí se bude promítat v kině Vesmír Občerstvení zajištěno Začátky promítání jsou orientační. Promítá se až za úplného setmění! Bůh. Rebel. Legenda. Poznáte ho podle kladiva. Bez něj nedá ani ránu. Je to bůh a také rebel. A možná se stane legendou. Thor se zrodil v severské mytologii. Akční fantasy.

USA 2011

Režie: Kenneth Branagh

Vstupné: 80,-Kč, titulky, 130 min., od 12 let

28. Út 21:00 hodin, Rychle a zběsile 5

Letní kino ve Svitavách 2011 Zahrada Městského muzea a galerie ve Svitavách Vchod z ulice Purkyňova V případě nepříznivého počasí se bude promítat v kině Vesmír Občerstvení zajištěno Začátky promítání jsou orientační. Promítá se až za úplného setmění! Nohou zašlapávají pedál plynu do podlahy, jednou rukou řídí a v té druhé třímají zbraň… Jsou prostě rychlí a zběsilí! Už popáté. Vše se odehrává v rozpálených ulicích brazilského Ria. Vin Diesel, Paul Walker a Dwayne Johnson v akčním filmu.

USA 2011

Režie: Justin Lin

Vstupné: 80,-Kč, titulky, 130 min., od 12 let

DOLBY DIGITAL SURROUND.EX (6.1) Kino Vesmír je ozvučeno systémem DOLBY DIGITAL SURROUND.EX (6.1)

Kino Vesmír je vybaveno zařízením pro nedoslýchavé.

Šatna v kině Vesmír je pro veřejnost zdarma.

Prodej vstupenek na pořady SKS přes internet zde.

zpět

Novinky e-mailem

Pokud máte zájem o zasílání emailem pořadů Střediska kulturních služeb a programu svitavských kin vždy v předstihu na další měsíc, zaregistrujte se pomocí Vašeho e-mailu.

Souhlasím

K ukládání nastavení, měření návštěvnosti a správnému fungování webu využíváme soubory cookies. Souhlasíte s jejich užíváním? Více informací